Yerinde Yemek Hizmetleri

Şirketinizin mutfağı, artık bizim mutfağımızdır ve kendi başına bir üretim kalesidir. Birlikte hazırladığımız menüler dışında planlayacağımız özel günler ile sunduğumuz yemek hizmetini renklendiriyoruz. Kalite departmanımız, mutfağınızdaki üretim ve servis personelimizi düzenli olarak denetimde tutar. Aynı zamanda, düzenli aralıklarla uyguladığımız anketler ile yemek hizmeti ile ilgili düşüncelerinizi ediniriz.

Memnuniyeti ve güven ilişkisini sürdürmek, bizim en önemli motivasyonumuzdur.

Yerinde yemek üretimi ile size kendi mutfağınızdan Parıltım Yemek lezzetlerini sunarız.


Yerinde Yemek

Destek Alanlarımız

PARILTIM EXPRESS SERVICES

PARILTIM EXPRESS SERVICES

Şirketiniz içerisinde ihtiyaç duyacağınız çay ocağı, kantin, market vb. hizmetleri sizin için uygun alanlarda sunuyoruz. Aynı zamanda Parıltım karavanımız ile açık havada gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda sizlere destek oluyoruz.

GURME DURAK

GURME DURAK

Şirketiniz içerisinde sıcak satış ile hizmet alınabilecek, seçkin bir menüye sahip Gurme Durak ile çalışanlarınıza bir mola alanı yaratabilirsiniz.

KÖFTECİ TOTO

KÖFTECİ TOTO

Beşiktaş'ın köftecilerinden Toto ile birlikte Parıltım çatısı altında sizlere ekmek arası veya tabaklarda eskimeyen bir lezzet sunuyoruz. Self-servis yemek alanlarınızda veya organizasyonlarınızda sizlere çözüm üretiyoruz.

PIZZA FETTA

PIZZA FETTA

Self-servis alanlarınızda sizlere pizza, pide, makarna ve lahmacun menüsüne sahip bir köşe yaratıyoruz. Size ise bunların tadını çıkarmak kalıyor.

CAFFETTERIA

CAFFETTERIA

Self-servis alanlarınızda evinizdeki lezzete sahip tabldot yemekler alabileceğiniz bir alan yaratıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda menüyü oluşturup, sağlık ve lezzetli gıdalarla sizlere hizmet sunuyoruz.

CAFFELITE

CAFFELITE

Self-servis hizmet alınan noktalarda, çalışanlarınız yemekten sonra kahve, çay ve tatlı alabileceğini bir büfe yaratıyoruz. Aynı zamanda çeşitli salata veya sandviçleri de paket servise sunuyoruz.

Hizmetimizden Kareler

21 Eyl

HACI BAHATTİN AYDIN ORTAOKULU AÇILDI

Muğla'nın Milas ilçesindeki Meşelik ...

HABERİN DETAYLARI
9 Mar

HACI BAHATTİN AYDIN ORTAOKULU TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

Muğla ilinin Meşel...

HABERİN DETAYLARI
16 Ara

2018'E ERKEN MERHABA

 

P...

HABERİN DETAYLARI