Hakkımızda

Merhaba,

Biz, Parıltım Yemek olarak, 1984 yılından bu yana sürdürdüğümüz toplu yemek sektöründeki kalite yolculuğumuza; aynı heyecan ve özenle devam ediyoruz. Bugün, Türkiye genelinde müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.

Bizim için iyi yemek, yüksek verim demektir. Gıda maddelerinin tedarik sürecinden çalışanlarınıza servis edilmesine kadar olan her aşama, bizim uzmanlık alanlarımızdır. Sizin ve çalışanlarınızın yüzünüzdeki gülümsemenin eksik olmaması için; bütçenize uygun çözümler sağlayarak;uzman kadromuzla ihtiyacınız olan her alanda destek olmaya hazırız.

Amacımız soflarınıza sağlıklı ve güvenli gıdalar ile birlikte evinizdeki lezzeti sunmaktır. Biz işimizi yaparken, size sadece işlerinizi keyifle sürdürmek kalıyor.

Tanışmak ve sofralarımızı paylaşmak dileğiyle,

PARILTIM AİLESİ

Hakkımızda

Markalarımız

Parıltım Yemek

Parıltım Yemek olarak yerinde ve taşıma yemek; davet ve organizasyon hizmetlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız. Beş merkez mutfağımız ve yüz üzerinde yerinde hizmet noktamız ile Türkiye'nin her yerinde faaliyet gösteriyoruz.

 • Parıltım Yemek

  Parıltım Yemek

  Parıltım Yemek olarak yerinde ve taşıma yemek; davet ve organizasyon hizmetlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız. Beş merkez mutfağımız ve yüz üzerinde yerinde hizmet noktamız ile Türkiye'nin her yerinde faaliyet gösteriyoruz.

 • Parıltım Express Services

  Parıltım Express Services

  Şirketiniz içerisinde ihtiyaç duyacağınız çay ocağı ve kantin hizmetlerini, bize sağlayacağınız alanlarda sağlıyoruz. Aynı zamanda Parıltım karavanı ile dışarıda gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda sizlere destek oluyoruz.

 • Gurme Durak

  Gurme Durak

  Şirketiniz içerisinde sıcak satış ile hizmet alınabilecek, seçkin bir menüye sahip Gurme Durak ile çalışanlarınıza bir mola alanı yaratabilirsiniz.

 • Köfteci Toto

  Köfteci Toto

  Beşiktaş'ın köftecilerinden Toto ile birlikte Parıltım çatısı altında sizlere ekmek arası veya tabaklarda eskimeyen bir lezzet sunuyoruz. Self-servis yemek alanlarınızda veya organizasyonlarınızda sizlere çözüm üretiyoruz.

 • Pizza&Fetta

  Pizza&Fetta

  Self-servis alanlarınızda sizlere pizza, pide, makarna ve lahmacun menüsüne sahip bir köşe yaratıyoruz. Size ise bunların tadını çıkarmak kalıyor.

 • Caffetteria

  Caffetteria

  Self-servis alanlarınızda evinizdeki lezzete sahip tabldot yemekler alabileceğiniz bir alan yaratıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda menüyü oluşturup, sağlık ve lezzetli gıdalarla sizlere hizmet sunuyoruz.

 • Caffelite

  Caffelite

  Self-servis hizmet alınan noktalarda, çalışanlarınız yemekten sonra kahve, çay ve tatlı alabileceğini bir büfe yaratıyoruz. Aynı zamanda çeşitli salata veya sandviçleri de paket servise sunuyoruz.

 • Eylül Endüstriyel Toplu Yemek

  Eylül Endüstriyel Toplu Yemek

  Yerinde yemek hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda Eylül Endüstriyel Toplu Yemek markamız ile sizin çözüm ortağınız oluyoruz.

 • Bosco di Serena

  Bosco di Serena

  Şu anda iki yerde, Nakkaştepe ve Kavacık, bulunan restoranlarımız ile alakart hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda, davetlerinizde de restoranlarımızı ihtiyaçlarınıza göre düzenliyoruz.

 • Parıltım Restoran

  Parıltım Restoran

  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan restoranımız ile alakart hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda davet ve organizasyonlarınızda sizin ihtiyacınıza yönelik çözüm üretiyoruz.

 • Bodrum Pier

  Bodrum Pier

  Bodrum Milta Marina içerisinde bulunan restoranımız ile dönemsel olarak alakart hizmet sunuyoruz

 • GRUB

  GRUB

  Türkiye genelinde, merkez mutfağımız olmayan yerlerde, yerel şirketler ile işbirliği yaparak, Parıltım Yemek kalitesini sizlere GRUB ortaklığımız altında sunuyoruz.

21 Eyl

HACI BAHATTİN AYDIN ORTAOKULU AÇILDI

Muğla'nın Milas ilçesindeki Meşelik ...

HABERİN DETAYLARI
9 Mar

HACI BAHATTİN AYDIN ORTAOKULU TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

Muğla ilinin Meşel...

HABERİN DETAYLARI
16 Ara

2018'E ERKEN MERHABA

 

P...

HABERİN DETAYLARI