Davet & Organizasyonlar

Özel günlerinizi, kurumsal kutlamalarınızı ve yemekli toplantılarınızı size özel seçenekler ve çözümler ile mükemmel davetlere dönüştürüyoruz!

Müşteri odaklı yaklaşımımızla lezzet farkı yaratacak menüler geliştirerek, dostlarınızla mutluluğunuzu en güzel şekilde paylaşabilmeniz için yanınızdayız.

Niş hizmetlerimizle, özel günlerinizin daima keyifle hatırlanması için lezzetli ikramlarımız ile damaklarda güzel tatlara ve yüzlerde tebessümlere imza atıyoruz.
 

Size sadece bu cümlenin keyfini yaşamak kalıyor: Hadi kutlayalım!


Davet & Organizasyonlar

KÖFTECİ TOTO

KÖFTECİ TOTO

Şirket pikniklerinizde, kokteyllerinizde ve kutlamalarınızda sizlere ekmek arası veya tabaklarda damakta kalacak lezzetler sunuyoruz.

Mobil Catering

Mobil Catering

Açık alanlarda yapacağınız kurumsal organizasyonlarınızda da sizlerin yanınızdayız. Siz hizmeti nerede almak istiyorsanız orada size özel alanlar yaratıyoruz. Açık büfelerimiz, oluşturduğumuz kantin çadırlar, kumanyalarımız, seyyar köfte arabamız ve eğlenceli oyunlarımız ile sizlerin her isteğinizi karşılıyoruz. Dilerseniz ekmek arasında, dilerseniz tabaklarda veya kumanya kutularında sizlere damakta kalacak lezzetler sunuyoruz.

Hizmetimizden Kareler

16 Ara

2018'E ERKEN MERHABA

Parıltım Yemek ekibi, geleneksel yeni yıl parti...

HABERİN DETAYLARI
13 Ara

PARILTIM MESLEK KOÇLARI PERKÜSYON ATÖLYESİNDE!

Özel Sektör Gönülleri Derne...

HABERİN DETAYLARI
7 Ara

MUTFAĞI KEŞFET PROJESİ AYDIN VE FETHİYE'DE

Parıltım Yemek tarafından geliştirilen ve bu g&...

HABERİN DETAYLARI